Absolver-Razor1911

Absolver

Netradiční onlinovka Absolver. Opravdu si v tuhle chvíli nejsem jistý, kolik hráčů dokáže oslovit, ale rozhodně se o to snaží netradičním konceptem, který jen tak neuvidíte.

PRETiMERELEASE
2017-08-29 16:30:26
Absolver-Razor1911

Na začátku sice máte k dispozici trojici základních stylů a čtveřici postojů, které modifikují vaše útoky. K tomu jsou tu útoky, řetězení komb, jeden speciální útok… ale tím to všechno teprve začíná. Jak procházíte hrou, objevujete, odemykáte a nalézáte nové útoky, které můžete přidat do svého arzenálu. Po deseti, dvaceti hodinách už byste měli mít velmi osobitý bojový styl, který odpovídá tomu, jak chcete za svou postavu hrát. Díky tomu samozřejmě při soubojích s ostatními hráči nikdo neví, co na něj ten druhý vytáhne. Nejsou tu povolání, takže nemůžete předem čekat taktiku odpovídající třeba bojovníkovi s mečem. Navíc, když přidáte postoje a různé možnosti komb, výsledkem prostě je, že se musíte adaptovat za chodu. Ve chvíli, kdy Absolver funguje zamýšleným způsobem tak skutečně může připomínat propracované akční filmy, kdy se s protivníkem rubete v sérii úderů, krytů, úhybů a spíš, než bezhlavé mlácení hra připomíná tanec. Uvidíme, jak se nakonec podaří tvůrcům záměr vytvořit unikátní onlinovku vydaří. Nějakou fantaskní podobu Zrady a pomsty nebo Giganta Šaolinu bych si nechal líbit.

STEAM: steampowered.com/473690/ | WWW: absolver.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.