ARK: Survival Evolved-CODEX

ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved konečně opustí vody předběžného přístupu a vyjde v plné verzi. V žádném případě však nepočítejte s ukončením vývoje – hra se bude nadále rozrůstat o nové herní prvky, dinosaury i příběh.

PRETiMERELEASE
2017-08-29 15:36:19
ARK.Survival.Evolved-CODEX

Konečně se i odpůrci early accessu projedou na hřbetu dinosaura, spolu s přáteli položí základy nové civilizace žijící v souladném nesouladu s pravěkými monstry a co je možná nejdůležitější, odhalí se pravda futuristických vymožeností prolínajících se světem. Nebezpečnou krajinou se můžete protloukat s bandou kamarádů na online serverech, ale klidně se můžete pustit do přežívání na vlastní pěst a zjistit, proč jste se probrali nazí na pláži, co je to zařízení ve vaší ruce a vůbec, co jsou ty futuristické prvky v prehistorické přírodě. Příběh se navíc v budoucnu dočká dalších rozšíření, pravděpodobně v placených DLC. V plánu jsou ještě další dvě velká rozšíření, u nichž se dá očekávat podobná náplň obsahu a tím pádem i totožná cenovka 20 eur. Video výše pak představilo dva nové tvory, kteří vám mohou dělat společnost. Jedním z nich je fénix, kterého tedy bez správné nehořlavé výbavy asi neosedláte, ale můžete si u něj osmahnout steaky. Ani druhé zvířátko si neosedláte, protože byste tím roztomiloučkou vydru asi zabili. Ta si spíše osedlá vás, když si ustele na vašem rameni a bude vás obdarovávat cennostmi ze dna řeky. ARK: Survival Evolved ukončuje dlouhou cestu vývojem a začíná úplně novou cestu, na které se její velikost ještě mnohokrát zvětší.

STEAM: steampowered.com/346110/ | WWW: playark.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.