ARMA 3 Laws of War-CODEX

ARMA 3 Laws of War

Válečné konflikty nedoprovází pouze štěkot zbraní, záblesky výbuchů a nespočet promarněných lidských životů. K válce dnes neodmyslitelně patří také humanitární organizace.

PRETiMERELEASE
2017-09-07 21:41:48
Arma.3.Laws.of.War-CODEX

Arma 3 byla do teď z toho oficiálního hlediska soustředěná pouze na útočnou sílu, ale s nadcházejícím DLC Laws of War byste měli alespoň z části poznat i tu mírumilovnější tvář války. DLC do hry přináší zcela novou frakci International Developement & Aid Project (zkráceně IDAP), jejíž členy bezpečně poznáte podle oranžového symbolu křídel/podaných rukou. Zatímco v kempu vypadají ve svých bílých tričkách jako běžní smrtelníci, v terénu jsou oděni do klasické zelené kamufláže či červených záchranných vest. S touto frakcí je spojena nová mini kampaň Remnants of War (volně přeloženo jako Pozůstatky války), kterou si projdete v kůži Nathana MacDadea. Ten v IDAPu plní funkci specialisty na výbušniny a vaším úkolem tak bude odstraňovat nevybuchlé miny na Altis a Stratis.

STEAM: steampowered.com/571710/ | WWW: arma3.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.