Battlestar Galactica: Deadlock-CODEX

Battlestar Galactica Deadlock

Strategie s možností pozastavení taktických bitev, ve kterých bude možné nasazovat známé koráby a v neposlední řadě dojde i na souboje na palubách lodí.

PRETiMERELEASE
2017-08-31 16:00:20
Battlestar.Galactica.Deadlock-CODEX

Celým jménem Battlestar Galactica Deadlock bude real-timovou 3D strategií s možností pozastavení taktických bitev, ve kterých bude možné nasazovat známé koráby (Vipery, Raptory i samotné křižníky třídy Battlestar) a v neposlední řadě dojde i na souboje na palubách lodí. Strategická složka bude za další mimo jiné obsahovat i starosti se sháněním plánů nových lodí a další management, prim však možná poněkud překvapivě slibuje hrát i samotný příběh. Ten přinese staré známé lokace i postavy a přidá k nim samozřejmě i nějaké nové, vše pochopitelně s citem k původní předloze. Události hry se přitom budou odehrávat během prvního konfliktu se zdivočelými Cylony a hra vrhne hráče do dění čtyři roky po vypuknutí samotného konfliktu. Tehdy ještě žádná z dvanácti kolonií nepadla a stále je tedy co zachraňovat, další směřování příběhu však musí být fandům předlohy celkem jasné.

STEAM: steampowered.com/544610/ | WWW: slitherine.com/bsg.deadlock/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.