BLOOD DRIVE S01E12 v HDTV

Blood Drive

V daleké budoucnosti v Los Angeles pracuje policista, který není podobně jako většina jeho kolegů zkorumpovaný. Je však nucen se zúčastnit velkého závodu, kde jsou auta poháněna samotnou lidskou krví.

PRETiMERELEASE
2017-08-31 04:56:29
Blood.Drive.S01E12.720p.HDTV.x264-FLEET
2017-08-31 04:57:10
Blood.Drive.S01E12.HDTV.x264-FLEET

Ve vzdálené minulosti roku 1999 došlo vlivem nedostatku benzínu k přechodu na mnohem dostupnější zdroj paliva, lidskou krev. Z produkce televizní stanice Syfy se vám představí novinka Blood Drive vzdávající hold klasickým americkým půlnočním krvákům. Seriál nasáklý vysokooktanovým chaosem, který je sotva určen ke zhlédnutí vašim očím. Zapomeňte na benzínky, tyhle káry totiž pofrčí na lidskou krev. Nejspíš poslední nezkorumpovatelný polda v Los Angeles Alan Ritchson (Smallville, Blue Mountain State) je nucen se přidat do smrtícího závodu, kde jeho jedinou nadějí na přežití bude spolupráce s půvabnou Christinou Ochoa (Matador). Celé závody se odehrávají pod taktovkou nechutného individua Colina Cunninghama (Falling Skies, Hvězdná brána), té nejzvrácenější bytosti, kterou byste si kdy nepřáli potkat, ztělesnění korupce a veškerého hříchu. A cákance krve nejsou to jediné, na co se můžete těšit.

CSFD: csfd.cz/film/489102/ | EDNA: edna.cz/blood-drive/ | WWW: syfy.com/blooddrive/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.