Call of Duty Black Ops III Zombies Chronicles-RELOADED

Call of Duty Black Ops III Zombies Chronicles

Fanoušci Zombies, kteří nemají nikdy dost a chtějí prožít starší mapy znovu nebo už nemají jak si původní mapy zahrát. Ještě větší cílovka budou hráči, jenž do Zombies naskočili až v pozdějších letech a nikdy nehráli starší mapy z World at War nebo Black Ops 1.

PRETiMERELEASE
2017-07-31 20:14:28
Call.of.Duty.Black.Ops.III.Zombies.Chronicles-RELOADED

Nestandardní páté DLC pro Call of Duty: Black Ops 3 je velkou retrospektivou toho, jak Zombies začali a čím jsou dnes. Balíček přináší celkem 8 remasterovaných map vybraných z Treayarch dílů Call of Duty – tedy z World at War, Black Ops 1 a 2. A že to bude velice zajímavé okénko do minulosti, muselo být jasné od začátku každému. Když totiž vezmeme, jak vypadají a jak se skládají mapy Zombies módu dnes a jak vypadá první Nacht der Untoten, je to obrovský rozdíl. Tam, kde dnes najdete x různých cest, spoustu easter eggů, různá skrytá řešení a na pozadí takový menší příběh hlavních protagonistů, to začalo jako prostá obrana jednoho polorozpadlého dvoupatrového domu kdesi za druhé světové.

STEAM: steampowered.com/581450/ | WWW: callofduty.com/zombieschronicles/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.