Car Mechanic Simulator 2018-RELOADED

Car Mechanic Simulator 2018

Trvalo to dva roky, ale úspěšný simulátor automobilového opraváře Car Mechanic Simulator 2015 má konečně svého nástupce. Není jím překvapivě Car Mechanic 2017, jak by se dalo po předchozích dvou dílech předpokládat, ale Car Mechanic 2018.

PRETiMERELEASE
2017-07-28 17:06:23
Car.Mechanic.Simulator.2018-RELOADED

Pokud se vám při slovech „velice úspěšný simulátor automobilového opraváře“ protočily panenky a kroutíte hlavou nad tím, co jsem to napsal za nesmysl, pak asi nevíte o vysokém hodnocení minulého dílu na Steamu, kde z téměř pěti tisíců recenzí je 90 % kladných. U recenzentů se, pravda, hře zas tolik nedařilo, což se však dá pochopit, protože ne každý autor se takto specifické hry ujal dobrovolně. Pokud vám však v žilách koluje benzín a váš zájem o auta přesahuje prosté honění se na okruzích jako v mém případě, pak víte, o čem mluvím. Car Mechanic Simulator je skvělá oddechovka s pohodovou muzikou, nádhernými auty a jedinečnou příležitostí se v nich pošťourat do posledního šroubečku. Car Mechanic Simulator 2018 navazuje na svého předchůdce snad v každém aspektu, spoustu z nich značně vylepšuje a navrch přidává kopec novinek.

STEAM: steampowered.com/645630/ | WWW: playway.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.