Constructor HD-CPY

Realtime a budovatelská strategie = gangster Constructor HD.

PRETiMERELEASE
2017-06-14 22:46:10
Constructor-CPY

Zlatá éra realtime a budovatelských strategií je pravděpodobně již nenávratně za námi, to však neznamená, že by tento žánr byl zcela opomenut. Zapomenuté však již mohou být jednotlivé klenoty devadesátých let a jedním takovým je kupříkladu i budovatelská gangsterka Constructor a potažmo její duchovní nástupce známý zkráceně jako Street Wars. Jak nenápadný byl původní odklad, tak stejně přichází i zpráva nová – Constructor HD dorazí na PC, Xbox One a na PC. 20 let poté se tedy budete moci podívat do světa, jenž před lety okouzlil svým humorem a smyslem pro (zejména násilné) detaily ze života gangsterů. V roli jednoho z mafiánských bossů jste se jali kontrolovat a budovat své impérium. Při tom pochopitelně padaly hlavy, což ovšem nebylo nic, co by nespravila trocha úplatků a další nájemné úklidové práce.

Steam: steampowered.com/579020/ | WWW: system3.com/constructor/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.