DISHONORED: DEATH OF THE OUTSIDER-STEAMPUNKS

Dishonored: Death of the Outsider

Příjemná povinnost pro fanoušky stealthu a pro ty, kteří se ještě nenabažili hratelnosti Dishonored. Pokračování ale zůstává ve stínu svých starších bratříčků, odkud se mu daří vykouknout jen zřídka.

PRETiMERELEASE
2017-09-23 15:03:06
DISHONORED.DEATH.OF.THE.OUTSIDER-STEAMPUNKS

Císařovna je mrtvá, ať žije císařovna! Zatímco Emily Kaldwin se se svým otcem vrací do Dunwallu, aby právoplatně usedla na svůj znovunabytý trůn, kapitánka lodi Dreadful Wale Meagan Foster má jiné starosti. Kromě toho, že má tajnou identitu v podobě Billie Lurk, pravé ruky protřelého zabijáka Dauda, ji čeká nelehký úkol. Jak název hry předjímá – musí zabít Outsidera. Co je vlastně zač tenhle rádoby tajemný chlápek s černýma očima, který vede filosofické řeči a rozdává vyvoleným obyvatelům císařství magické schopnosti? A je možné doopravdy zničit božskou entitu, která přebývá v mystickém světě, kam smí jen snící a umírající?

STEAM: steampowered.com/614570/ | WWW: bethesda.net/eoutsider/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.