DUCH VE STROJI v CZ

Ghost in the Shell

Speciální policejní jednotky, která bojuje proti těm nejhorším kyberzločinům.

RELEASE
Ghost.In.the.Shell.2017.BDRip.XviD.AC3.CZ.EN-***
Ghost.in.the.Shell.2017.BDRip.x264.CZ-T**R
Ghost.in.the.Shell.2017.BDRip.XviD.CZ-T**R
Ghost.in.the.Shell.2017.720p.BluRay.DD-EX.x264-PriMaLHD.CZ-FTU
Ghost.in.the.Shell.2017.1080p.BluRay.DTS.x264-HDVN.CZ-FTU

Major (Scarlett Johansson) je velitelkou Sekce 9, speciální policejní jednotky, která bojuje proti těm nejhorším kyberzločinům. Příběh se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je svět závislý na moderních technologiích ještě víc než dnes a každé narušení technologického řádu může mít nedozírné následky. Koneckonců i hrdinka filmu je hi-tech produktem, dokonale vyváženou kombinací robota a člověka. S lidským mozkem a vyspělou robotickou schránkou se Major snaží dopadnout zločince, jehož cílem je zničení společnosti Hanka Robotics, lídra ve vývoji umělé inteligence. Major se však nepotýká pouze se zlem, ale také s vlastními pochybnostmi, když ji začíná zrazovat jediná nedokonalá část jejího jinak dokonalého těla – mozek. Čím dál častěji se jí v hlavě vynořují nesrozumitelné vjemy, které se zpočátku snaží potlačovat, ale posléze podněcují její zvědavost a přirozenou touhu přicházet záhadám na kloub. Tyto vjemy by mohly být otisky její předchozí existence, mohly by být klíčem ke vzpomínkám na její lidské Já, mohly by být klíčem k otevření její osobní Pandořiny skříňky, po němž se už na svět nebude dívat stejnýma očima.

CSFD: csfd.cz/film/245635/ | IMDb: imdb.com/title/tt1219827/ | WWW: ghostintheshellmovie.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.