ECHO-RELOADED

ECHO

Hlavní hrdinkou má být dívka En, která se z ničeho nic probudila v neznámém a technologicky hodně pokročilém paláci. Ten údajně umí přivést zpět k životu lidi, kteří ještě neměli zemřít.

PRETiMERELEASE
2017-09-19 15:42:04
ECHO-RELOADED
2017-09-23 10:16:05
ECHO.Hotfix-BAT
2017-09-29 20:27:03
ECHO.Update.v20170929-BAT

Chce oživit někoho, koho ztratila. Jenže v tu chvíli ještě neví, že místo toho oživne Palác, respektive oživnou její kopie, tzv. echa. En má v ukázce za úkol sebrat dva klíče a dostat se z dané lokace. Ke klíčům vede několik cest a především několik způsobů. Můžete být akční a pokusit se své klony vystřílet, můžete ale být tišší a plížit se. Cokoliv ale uděláte se od vás Palác naučí a naučí to následně i vaše echa. Jakmile začnete střílet, i oni začnou. Navíc je nevyřadíte nikdy definitivně z provozu, po hybernační fázi je Palác opět oživí.

STEAM: steampowered.com/551770/ | WWW: echo-game.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.