GET EVEN-CODEX

get even

V originálně pojaté hře si užijete kombinaci detektivního příběhu, horroru, střílečky i nenápadného plížení.

PRETiMERELEASE
2017-06-21 00:37:03
Get.Even-CODEX

Get Even je přesně ten typ hry, která to neměla snadné. Velké ambice polským vývojářům málem srazily vaz. Z konceptu, jehož základem byly dvě kampaně, které by stíraly rozdíly mezi singleplayerem a multiplayerem, prakticky nic nezbylo. Vize autorů se v průběhu let výrazně proměnila, a když jsme po letech slyšeli o Get Even na loňském Gamescomu, titul nebyl k poznání. Namísto fotorealistické střílečky jsme tu měli něco… neidentifikovatelného. Novinku, kterou bylo těžké kamkoliv zařadit. Kvůli přesycení stále stejnými žánry a v samém jádru stále stejnými mechanismy začalo ale dítko studia Farm 51 vypadat líbivě. Nebo alespoň zajímavě. Novinka navíc neztratila nic ze své ambicióznosti, a když Poláci v jednom z rozhovorů popisovali, jaké strasti jim při shánění vydavatele nadělala neschopnost svou hru popsat, pochopitelně nás zajímalo, zda se jedná o dobře promyšlenou marketingovou kampaň nebo o žhavého kandidáta na překvapení roku.

Steam: steampowered.com/299950/ | WWW: getevengame.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.