HOLKY NA TAHU v TELESYNC

Rough Night

Scarlett Johansson uspořádá s nejlepšími kamarádkami z vysoké školy víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jupí! Koukněte v HDTS!

RELEASESCREEN
Rough.Night.2017.HDTS.x264.MP3-NoGrp
Rough.Night.2017.720p.HDTS.x264-SeeHD
pic-seehd

V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce.

CSFD: csfd.cz/film/442785/ | IMDb: imdb.com/title/tt4799050/ | WWW: roughnightmovie.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.