JUMANJI: VÍTEJTE V DŽUNGLI! v TELESYNC

Jumanji: Welcome to the Jungle

Čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli – zvanou Jumanji a doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili.

RELEASESCREEN
Jumanji.Welcome.To.The.Jungle.2017.NEW.720p.HDTS.x264-HETeam
jwttj-heteam-pic1, jwttj-heteam-pic2
Jumanji.Welcome.to.the.Jungle.2017.TS.XViD-ETRG
jwttj-etrg-pic1, jwttj-etrg-pic2
Jumanji.2017.720p.NEW.TS.x264.AC3-TiTAN
jwttj-titan-pic1, jwttj-titan-pic2
Jumanji.Welcome.To.The.Jungle.2017.NEW.720p.HD-TS.X264.HQ-CPG
jwttj-cpg-pic1, jwttj-cpg-pic2

Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli – zvanou Jumanji – ocitají se všichni vzápětí v džungli, v níž se hra odehrává, a zcela doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili: z počítačového hráče Spencera se stává odvážný dobrodruh (Dwayne Johnson), náruživý sportovec Fridge přijde (dle svých slov) „o horního půl metru těla“ a stane se z něj drobný génius (Kevin Hart), ze všemi oblíbené Bethany se stává profesor ve středním věku (Jack Black) a zamlklá samotářka Martha je proměněna v drsnou bojovnici (Karen Gillan). Společně zjišťují, že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát – musíte ji přežít. Aby hru pokořili a mohli se vrátit do skutečného světa, musejí se vydat na nejnebezpečnější dobrodružství svého života, objevit, co před 20 lety opustil Alan Parrish a také se naučit sami sebe vnímat zcela odlišně. Jinak ve hře uvíznou navěky…

CSFD: csfd.cz/film/64011/ | IMDb: imdb.com/title/tt2283362/ | WWW: jumanjimovie.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.