KILLING HASSELHOFF v DVDRIP

Killing Hasselhoff

Killing Hasselhoff se stane pravděpodobně jednou z nejšílenějších komedií letošního roku. V hlavních rolích se představí americký herec s korejskými kořeny Ken Jeong, známý například z Pařby ve Vegas, a legendární plavčík, jehož jméno snímek nese.

PRETiMERELEASE
2017-08-30 01:01:44
Killing.Hasselhoff.2017.DVDRip.x264-FRAGMENT

Za produkcí blázniviny stojí stejný tým jako za Pobřežní hlídkou, filmovou adaptací seriálového hitu 90. let, a samotný David Hasselhoff. V minirolích se objeví například bavič Howie Mandel, muzikant Kid Cudi nebo sličná záchranářka před žraloky Gena Lee Nolin. Chris (Ken Jeong) je nepříliš úspěšný majitel nočního klubu, který se topí v dluzích. Východiskem z problémů pro něj má být vítězství v soutěži, kdy se sází na smrt celebrit. Pokud by jeho tip, David Hasselhoff, zemřel, získá půl milionu dolarů. Jenže Hasselhoff se stále těší dobrému zdraví, jedinou možností tak je k smrti mu malinko pomoct. Spolu s kamarády Fishem a Tommym jsou ochotni pro dosažení svého cíle udělat téměř cokoliv. Nebude to však úkol úplně snadný, zvlášť když jejich cílem je právě hlavní hrdina Pobřežní hlídky. Zatímco v USA snímek vyjde pouze na digitálních nosičích, na plátnech kin by se mohl objevit v Německu. Právě Hasselhoffova vysoká popularita u našich sousedů, pomohla filmové Pobřežní hlídce od totálního propadáku, když tržby ve Spojených státech nestály za moc.

CSFD: csfd.cz/film/60218/ | IMDb: imdb.com/title/tt2967226/ | WWW: http://www.hydeparkentertainment.com/killing-hasselhoff/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.