Mars 2030-CODEX

Mars 2030

NASA teprve plánuje misi s lidskou posádkou k Marsu někdy po roce 2030, hráči se budou moci vypravit k rudé planetě už mnohem dřív. Technologie Unreal Engine 4 od Epicu rozpohybuje nové virtuální dobrodružství.

PRETiMERELEASE
2017-07-31 18:19:46
Mars.2030-CODEX

NASA spojila síly se společností Fusion Media, laboratořemi MIT a bývalými vývojáři ze studia Irrational Games. Výsledkem jejich společného úsilí má být titul Mars 2030 Experience pro virtuální headsety Oculus Rift, Samsung Gear VR a Google Cardboard. Půjde o bezplatné multiplatformní dobrodružství, které by se časem mělo objevit také na PS4 a brýlích PS VR či headsetu HTC Vive. Obsahem hry má být řada krátkých misí, které se budou odehrávat na povrchu rudé planety i v obytném modulu pro astronauty. Cizí svět budeme moci prozkoumávat po svých i s využitím vozítka, jaké jsme mohli naposledy spatřit třeba ve filmu Marťan. Snahou autorů je, aby se hráč skutečně cítil, jako by se nacházel na Marsu.

STEAM: steampowered.com/510850/ | WWW: mars2030-vr.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.