Marvel’s Guardians of the Galaxy: Episode 3-CODEX

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

Nejsou to Avengers, nemají mezi sebou žádného Batmana, ani Supermana, přesto se dnes těší nevídané popularitě.

PRETiMERELEASE
2017-08-22 06:43:49
Marvels.Guardians.of.the.Galaxy.Episode.3-CODEX

Nejsou to Avengers, nemají mezi sebou žádného Batmana, ani Supermana, přesto se dnes těší nevídané popularitě. Při tom ještě před pár lety o Strážcích Galaxie věděli jen fanoušci Marvelu. Jenže pak do kin vtrhnul film, stal se jedním z nejvýdělečnějších snímků roku 2014, a hláškující sci-fi parta sarkastických antihrdinů si zajistila bohatou budoucnost. Hromada dialogů. Časový limit na vybírání jedné ze tří odpovědí. Činění zdánlivě zásadních rozhodnutí, která se v budoucnu beztak slijí do jednoho celku. Triviální akční sekvence formou quick-time eventů. A sem tam i trocha toho „hraní“: chodíte po malých místnostech, prozkoumáváte těch několik málo interaktivních předmětů a neustále bouráte do všudypřítomných neviditelných stěn… Má cenu pokračovat? Guardians of the Galaxy se hrají úplně stejně jako všechny ostatní tituly od Telltale.

STEAM: steampowered.com/579950/ | WWW: telltale.com/guardiansofthegalaxy/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.