Middle-Earth: Shadow of War-CODEX

Middle-Earth: Shadow of War

Vrať se do fantastického světa Středozemě, bojuj se smrtící hrozbou, kterou představuje Sauron a jeho nazgulové, a zastav neštěstí, bídu a zlo, jež se šíří zemí.

PRETiMERELEASE
2017-10-11 22:15:01
Middle.Earth.Shadow.of.War-CODEX

Vrať se do fantastického světa Středozemě, bojuj se smrtící hrozbou, kterou představuje Sauron a jeho nazgulové, a zastav neštěstí, bídu a zlo, jež se šíří zemí. Díky kultovnímu systému „Nemesis“ z Middle-Earth: Shadow of Mordor se ve hře Middle-Earth: Shadow of War opět ocitneš v samotném epicentru konfliktu. Nejenže budou nepřátelé reagovat na tvou přítomnost a pamatovat si vaše předchozí vzájemná setkání, dynamický systém „Nemesis Fortresses“ bude navíc reagovat na tvou taktiku a bude tě tak motivovat zkoušet neustále nové postupy. Systém „Followers“ pak zajistí tvorbu vlastních příběhů a pomocí osobních příběhů ztrát, věrnosti i zrady přidá hlavnímu ději nové vedlejší linie, čímž doplní rozvíjející se historii celého světa. Děj Middle-Earth: Shadow of War je zasazen mezi události z Hobita a Pána prstenů a znovu tě vtáhne do velkolepého světa čarodějů, skřetů a elfů J.R.R. Tolkiena.

Origin: steampowered.com/356190/ | WWW: shadowofwar.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.