MIMI ŠÉF v CZ

Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy.

RELEASE
The.Boss.Baby.2017.BDRip.XviD.AC3.CZ.SK.EN-***
The.Boss.Baby.2017.BDRip.x264.CZ.SK-T**R
The.Boss.Baby.2017.BDRip.XviD.CZ.SK-T**R
The.Boss.Baby.2017.720p.BluRay.DD5.1.x264-DopeHD.CZ.SK-FTU
The.Boss.Baby.2017.1080p.BluRay.DTS.x264-SbR.CZ.SK-FTU

Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku.

CSFD: csfd.cz/film/378899/ | IMDb: imdb.com/title/tt3874544/ | WWW: dreamworks.com/thebossbaby/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.