NBA 2K18-CODEX

NBA 2K18

Nepředstavitelné se stalo skutečností: NBA 2K18 prý bude hezčí než minulý díl. Kdo si na to vsadil aspoň dvacku, dneska je milionář.

PRETiMERELEASE
2017-09-14 18:46:14
NBA.2K18-CODEX

Nový díl je nabídne vystavěné pěkně od základu, žádné vylepšování starých modelů, a tak se před speciální kamery musely postavit všechny velké hvězdy. Jak to ale zorganizovat? Pozvete víc košíkářů najednou, aby si měli s kým povídat? Nebo to vezmete po jednom, aby nemuseli čekat frontu? Je to logistická noční můra, protože si rozhodně nechcete naštvat extrémně populárního dvoumetrového milionáře. Když už jsme u tématu vylepšených obličejů, sluší se zmínit, že facelift se netýká jenom reálných basketbalových celebrit. Více možností produkujících hezčí výsledky bude k dispozici i při tvorbě vašeho vlastního avatara, a pokud hru necháte, ať sama zpracuje obrázek vašeho skutečného obličeje, prý by z toho neměla vzniknout bezbožná urážka lidské rasy

STEAM: steampowered.com/577800/ | WWW: 2k.com/nba-2k18/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.