PES RO(C)KU v CZ

Rock Dog

Bodi je dospívající pes, žije v odlehlé idylické vesnici v horách a připravuje se na stejnou kariéru, jako má jeho táta…

RELEASE
Rock.Dog.2016.BRRip.XviD.AC3.CZ.SK-CLOwN
Rock.Dog.2016.BDRip.XviD.AC3.CZ.SK.EN-***
Rock.Dog.2016.1080p.BluRay.AC3.CZ.SK.DTS.EN.x264-***
Rock.Dog.2016.BDRip.x264.CZ.SK-T**R
Rock.Dog.2016.BDRip.XviD.CZ.SK-T**R
Rock.Dog.2016.720p.BluRay.DD5.1.x264.CZ.SK-T**R
Rock.Dog.2016.1080p.BluRay.DD5.1.x264.CZ.SK-T**R

Bodi je dospívající pes, žije v odlehlé idylické vesnici v horách a připravuje se na stejnou kariéru, jako má jeho táta. Má být hlídačem a strážit veselé a dovádivé ovečky před skupinou nadměrně mlsných vlků. Moc mu to nevoní a, upřímně, ani trochu mu to nejde. A pak se to stane: Doslova z nebe spadne na zem rádio, Bodi uslyší píseň hvězdného Kryštofa Kočkostára a zamiluje se do hudby. Od té doby je to samé Rock sem roll tam, „Tati, chci být muzikantem“, „Chci být jako Kryštof“ a do toho „Bodi, na to zapomeň“ a tak dál. Nakonec mu ale táta koupí lístek na autobus a Bodi se s kytarou na zádech vydá do velkého světa s plánem založit kapelu a stát se rockovou hvězdou. To je ale teprve začátek, velký svět má totiž pro podobné naivní snílky připravené překážky a Bodiho čeká poměrně slušná porce nečekaných událostí. Nástrahy města, noví kámoši, v patách má vlčí mafii a k tomu ho někdo navede, aby poprosil samotného Kočkostára o pár lekcí na kytaru. Bodi není pes popu, ani pes měsíce, je to Pes ro(c)ku.

CSFD: csfd.cz/film/376612/ | IMDb: imdb.com/title/tt2822672/ | WWW: rockdogmovie.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.