PŘÍŠERKY POD HLADINOU v WEB-DL

Deep

Chobotničák Deep je tak trochu idiot. Zlobivý hlavonožec moc dobře ví, že dělá blbosti, které do značné míry ohrožují celou kolonii jeho dědečka Krakena, ale je mu to tak nějak jedno.

RELEASE
Deep.2017.720p.WEB-DL.H264.AC3-EVO
Deep.2017.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT
Deep.2017.720p.WEB-DL.XviD.AC3-FGT
Deep.2017.WEB-DL.x264-FGT

Animovaná komedie Příšerky pod hladinou přinese podvodní zábavu na více, než jeden nádech. Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamená taky třikrát více průšvihů, ten poslední je ale opravdu kolosální. Jejich údolí hrozí zkáza a naprosto nepravděpodobná sestava musí rychle povýšit na hrdiny a najít záchranu. Cestou se k nim přidá muréna stejně hladová jako osamocená a dohromady objeví vodní svět, o kterém neměli ani ponětí. Čekají je rybí zombies, zpěvačka na Titanicu, zaplavená Broadway nebo chladná Arktida. Když je všude voda, to největší dobrodružství je mokré!

CSFD: csfd.cz/film/501081/ | IMDb: imdb.com/title/tt4105584/ | WWW: –

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.