Project Nimbus-CODEX

Project Nimbus

Project Nimbus je frenetická akce s mechy zasazená do prostředí post apokalyptického světa.

PRETiMERELEASE
2017-09-26 19:59:28
Project.Nimbus-CODEX

Project Nimbus je frenetická akce s mechy zasazená do prostředí post apokalyptického světa. Ve hře Project Nimbus hráč ovládá tzv. „BattleFrame“ – jedná se o vysoce technicky vyspělou bojovou konstrukci robota řízenou člověkem, vyzbrojenou celým arsenálem nejrůznějších zbraní. Hra Project Nimbus je jedinečná „mech game“ hra, která Vám umožní se volně pohybovat v oblacích, zachytit nebo se vyhnout vyslané raketové střele za pomoci kulometu, dále se můžete těšit na armádní bitvy s nepřáteli a to za použití bezpočtu těch nejmodernějších druhů zbraní. Postavte se početným a mocným protivníkům kolosálních rozměrů – v boji se můžete spolehnout na Vaše unikátní schopnosti jako je vyhlazení armády nebo nasazení Vašich pilotních es zvaných „BattleFrame pilots“ – každý způsob boje má svůj jedinečný bitevní styl a také příběh.

STEAM: steampowered.com/257030/ | WWW: kickstarter.com/project-nimbus/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.