PYRE-CODEX

Pyre

Pyre upoutá pozornost hned na první pohled a poslech, ale jakmile se vzpamatujete z grafické nádhery a líbezného hudebního doprovodu.

PRETiMERELEASE
2017-07-25 18:22:03
Pyre-CODEX

Pyre upoutá pozornost hned na první pohled a poslech, ale jakmile se vzpamatujete z grafické nádhery a líbezného hudebního doprovodu, určitě se pozastavíte i u netradiční zápletky. Dostáváte do ruky partičku vyhnanců, kteří se kvůli svým činům ocitají v očistci. Čeká vás putování po zdejším zapomenutém světě a snaha dosáhnout osvícení skrze řadu zkoušek. Své o hře napsal již před rokem Dan ve svých dojmech z loňské E3. Hru zde přirovnává i k Banner Saga, tedy alespoň po stránce důležitých rozhodnutí. Tvůrci tehdy však zdůrazňovali, že v Pyre nemůžete prohrát, jen se vám bude méně dařit. Stejně tak by těžká rozhodnutí neměla být zas tak těžká, protože jejich cílem je stvořit spíše pohádkovou hru plnou pohody.

STEAM: steampowered.com/462770/ | WWW: supergiantgames.com/pyre/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.