RAID: World War II-CODEX

Raid: World War II

Čtyři vězni se dostanou ze spárů nepřátel, aby jim následně oplatili mnohem drsnějším stylem po vzoru Hanebných panchartů.

PRETiMERELEASE
2017-09-26 22:18:13
RAID.World.War.II-CODEX
2017-09-30 01:03:37
RAID.World.War.II.Update.1-CODEX

Koncept hry nezní vůbec špatně. Čtyři vězni se dostanou ze spárů nepřátel, aby jim následně oplatili mnohem drsnějším stylem po vzoru Hanebných panchartů. Frenetická střílečka zasazená do prostředí druhé světové války razí heslo: „Jeden za všechny a všichni za jednoho“, protože v týmu se Hitelrovi pohůnci odstraňují lépe. Navíc to vypadá hezky, dobře se to poslouchá a díky účasti Johna Cleese nechybí vtip. Každá postava v týmu je unikátní, má svůj charakter, strom dovedností, speciální schopnosti a nejinak na tom jsou zbraně, mezi kterými najdete dobové kousky ale i experimentální šílenosti, které můžete dále vylepšovat mířidly, většími zásobníky, delší pažbou.

STEAM: steampowered.com/414740/ | WWW: raidworldwar2.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.