Reaching for Petals-CODEX

Reaching for Petals

Čistě příběhová záležitost v prostředí liduprázdné krajiny. Při brouzdání hustými lesy s potůčky, jezery a opuštěnými horskými chatami pozvolna odkrýváte své vzpomínky.

PRETiMERELEASE
2017-09-04 17:12:17
Reaching.for.Petals-CODEX

Reaching for Petals je čistě příběhová záležitost v prostředí liduprázdné krajiny. Při brouzdání hustými lesy s potůčky, jezery a opuštěnými horskými chatami pozvolna odkrýváte své vzpomínky. Každá vzpomínka vypráví nějakou část vašeho života a postupně tak začínáte chápat důvod svého cestování zdejší přírodou. Příběh má hodně hrát na city s tématy jako láska, ztráta a životní ambice. Vývojáři ve své tiskové zprávě vyzdvihují dynamickou hudbu, která má silně dotvářet atmosféru vyprávěného příběhu, stejně jako dechberoucí pohledy na zdejší úžasnou krajinu.

STEAM: steampowered.com/636170/ | WWW: blueentropystudios.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.