Rock of Ages 2: Bigger & Boulder-CODEX

Rock Ages 2

Ta nejlepší tower defense hra s obřími kameny valícími se přes historická/umělecká období je zpět pod titulem Rock of Ages 2: Bigger & Boulder.

PRETiMERELEASE
2017-08-28 19:05:25
Rock.of.Ages.2-CODEX
Rock.of.Ages.2.DLC.Unlocker-CODEX

Už podle názvu je jasné, že fantasknost a hratelnost bude prostě a jednoduše…BIGGER AND BOULDER. Díky důrazu na nový chaotický multiplayer 2 na 2, novým časovým obdobím, vylepšené grafice, chování a ničení poháněném technologií Unreal Engine 4, se hráči budou muset připravit na pořádné otřesy a nárazy. Stejně jako tomu bylo u prvního vydání, i nyní se ACE Team nechal inspirovat těmi nejslavnějšími historickými dobami. Hráči tak po cestě ničení nakouknou do dob slavného Egypta, pozdní gotiky, rané renesance a období surrealismu, kde valícími se kameny napáchají pořádnou škodu! Díky velpšenému chování a možnosti ničit, rozpraskat, převálcovat, zploštit či roztřískat různými kameny valícími se z kopce mnohem více věcí, zažijete pocit, který jste ještě nezažili! Přidáním zbrusunových obranných jednotech a jedinečných kamenů se speciálními vlastnostmi bude chaos jenom vzkvétat, takže připravit, pozor, rolujem!

STEAM: steampowered.com/434460/ | WWW: rockofages2.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.