RYCHLE A ZBĚSILE 8 v CZ

The Fate of the Furious

Rychle a zběsile 8 rozhodně nepojede na neutrál. Na stranu zla přetáhla Doma legendární kyber-teroristka přezdívaná Cipher (Charlize Theron), která je stejně krásná jako nebezpečná.

RELEASE
The.Fate.of.the.Furious.2017.CZ.720p.BluRay.x264.5.1-BST
The.Fate.of.the.Furious.2017.CZ.BRRip.XviD.DD2.0-BST
The.Fate.of.the.Furious.2017.BRRip.XviD.AC3.CZ-PiRaTE
The.Fate.of.the.Furious.2017.BDRip.x264.CZ-T**R
The.Fate.of.the.Furious.2017.BDRip.XviD.CZ-T**R
The.Fate.of.the.Furious.2017.720p.BluRay.DD5.1.x264-PriMaLHD.CZ-FTU
The.Fate.of.the.Furious.2017.1080p.BluRay.DTS.x264-TayTO.CZ-FTU
The.Fate.of.the.Furious.2017.1080p.BluRay.DTS.CZ.EN.AC3.CZ.x264-***
The.Fate.of.the.Furious.2017.REPACK.BDRip.XviD.AC3.CZ.EN-***

Dominic Toretto (Vin Diesel) zradil svou rodinu. V jedné z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob je sice možné cokoliv, ale tohle je víc než automobilové seskoky padákem, průlety aut mezi mrakodrapy, nebo tažení obřího trezoru ulicemi Ria. Rychle a zběsile 8 rozhodně nepojede na neutrál. Na stranu zla přetáhla Doma legendární kyber-teroristka přezdívaná Cipher (Charlize Theron), která je stejně krásná jako nebezpečná. Není tedy divu, že Toretto naprosto ztratil hlavu a vykašlal se nejen na Letty (Michelle Rodriguez), ale i na všechny staré kámoše. Že s ním má Cipher jiné plány, než jsou romantické večeře při svíčkách, je nabíledni. Kombinace její inteligence a jeho svalů a řidičských schopností z nich mohou udělat neporazitelný tandem. Aby svět zůstal v rovnováze, převezme otěže v osiřelé rodině Hobbs (Dwayne Johnson), který do ní proti své vůli přibere nového člena – Deckarda Shawa (Jason Statham), vysokooktanový záporák ze sedmého dílu, který měl původně shnít ve vězení. Společně s nimi se budeme přesouvat z divokého pobřeží exotické Kuby, přes ucpané ulice New Yorku až na pusté ledovce v Barentsově moři, abychom si užili další zábavnou a nezapomenutelnou jízdu.

CSFD: csfd.cz/film/414990/ | IMDb: imdb.com/title/tt4630562/ | WWW: fastandfurious.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.