Seven: The Days Long Gone-RELOADED

Seven: The Days Long Gone

Po nespočet dekád lidstvo bojovalo proti démonickým silám.

PRETiMERELEASE
2017-12-01 09:08:57
Seven.The.Days.Long.Gone-RELOADED
2017-12-01 15:39:00
Seven.The.Days.Long.Gone.Hotfix-BAT

Seven: The Days Long Gone se odehrává ve světě, jenž vstal z popela. Po nespočet dekád lidstvo bojovalo proti démonickým silám. Válka, kterou proti sobě obě mocnosti vedly, nakonec dostala všechny zúčastněné na kolena. Zástupci našeho druhu však opět ukázali, že jsou schopni se z katastrof vzpamatovat vcelku rychle. Pod vedením tajemného proroka Druguna znovu povstali a získali část své původní síly. Elementární podstata tohoto nového lidstva se však změnila natolik, že by je jejich předci asi nepoznali. Aktuální nositelé našeho genetického kódu jsou extrémně hrabiví, krutí a nemilosrdní (tj. míněno více než lidstvo současné). Přežít v temném světě Seven: The Days Long Gone dokáží díky tomuto faktu jen ti nejsilnější a jedinci nerozpakující se pro svou věc zabít ty, jež se jim postaví do cesty.

Steam: steampowered.com/471010/ | WWW: seven-game.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.