SILNĚJŠÍ v CZ

Stronger

Příběh obyčejného muže, který si získal srdce svého města a který se stal symbolem naděje po neblaze proslulém bombovém útoku během Bostonského maratonu v roce 2013.

RELEASE
Stronger.2017.BDRip.x264.CZ-T**R
Stronger.2017.720p.BluRay.DD5.1.x264-VietHD.CZ-FTU
Stronger.2017.1080p.BluRay.DTS.x264-CRiME.CZ-FTU
Stronger.2017.BDRip.XviD.AC3.CZ.EN-***
Stronger.2017.1080p.BluRay.AC3.CZ.DTS.EN.x264-***

Film Stronger vypráví inspirující příběh Jeffa Baumana, obyčejného muže, který si získal srdce svého města a celého světa a který se stal symbolem naděje po neblaze proslulém bombovém útoku během Bostonského maratonu v roce 2013. Jake Gyllenhaal hraje Jeffa, 27letého pracujícího muže z Bostonu, který se přišel podívat na maraton, aby podpořil svou přítelkyni, běžkyni Erin (Tatiana Maslany). Při čekání na Erin na cílové čáře dojde k výbuchu, kvůli kterému Jeff přijde o obě nohy. Když Jeff v nemocnici nabere vědomí, je schopen příslušným úřadům identifikovat jednoho z útočníků. Jeho vlastní bitva ale teprve začíná. S neochvějnou podporou ze strany Erin a své rodiny se Jeff pouští do několikaměsíční fyzické a emocionální rehabilitace. Právě Jeffova hrdinná cesta otestuje jeho vztah s rodinou, definuje hrdost komunity a pomůže mu k překonání zničující nepřízni osudu. Film Stronger je plný neskrývaných emocí, lidskosti a humoru. Je to příběh muže, který se stal živým ztělesněním hesla „Boston Strong“.

CSFD: csfd.cz/film/56936/ | IMDb: imdb.com/title/tt3881784/ | WWW: strongerthefilm.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.