SMRTIHLAV v CZ

HHhH

Vzestup a kariéru, kterou ukončil jako jeden z největších prominentů Třetí říše – Reinhard Heydrich. Nejnovější verze atentátu na Heydricha tak ukazuje nejen hrdinství, ale i nelítostné zlo.

RELEASE
HHhH.2017.BDRip.x264.CZ-T**R
HHhH.2017.720p.BluRay.DD5.1.x264-VietHD.CZ-FTU
HHhH.2017.1080p.BluRay.DD5.1.x264-VietHD.CZ-FTU
HHhH.2017.CZ.BRRip.x264.DD2.0-BST
HHhH.2017.BRRip.XviD.AC3.CZ-PiRaTE

Snímek Smrtihlav se od většiny předešlých filmových zpracování s tímto tématem liší. Z výrazné části se totiž zaměřuje také na opačnou stranu barikády na samotného Heydricha. Ten zde není pouhým předmětem atentátu, ale důležitou aktivní postavou. Vedle příběhu Československých parašutistů sleduje film Smrtihlav i jeho život, vzestup a kariéru, kterou ukončil jako jeden z největších prominentů Třetí říše. Nejnovější verze atentátu na Heydricha tak ukazuje nejen hrdinství, ale i nelítostné zlo, proti kterému je namířené. Právě k tomuto pojetí odkazuje český název stejně jako na fakt, že Heydrich byl jedním z inženýrů takzvaného Konečného řešení židovské otázky.

CSFD: csfd.cz/film/55410/ | IMDb: imdb.com/title/tt3296908/ | WWW: bontonfilm.cz/smrtihlav/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.