Starpoint Gemini: Warlords-CODEX

Obrovské velitelství, ve kterém se určuje osud galaxií. To chceš!

PRETiMERELEASE
2017-05-23 20:23:33
Starpoint.Gemini.Warlords-CODEX

Starpoint Gemini Warlords se dosud nachází v rozpracovaném stavu v sekci Early Access na Steamu, čemuž bylo potřeba přizpůsobit pohled na jednotlivé aspekty hry. Přimhouřil jsem oko nad technickými bugy a zároveň nezhodnotil hru jako celek, protože jí dosud chybí asi polovina obsahu. V Early Access verzi například nepátrejte po příběhové kampani, omezené jsou také některé strategické funkce, chybí řada volných misí a vyzkoušet nelze ani všechna vesmírná plavidla. Samotná podstata dobývání vesmíru však funguje a stojí věru za hřích.
Rozpracovanost projektu svádí k dojmu, že zatím není co hodnotit, jenomže opak je příjemnou skutečností. Už nyní SPG Warlords prokazuje enormní potenciál ve všech ohledech. Hotový základ hry vzbuzuje velké sympatie, protože je sám o sobě fantasticky velkorysý. Lze směle prohlásit, že už na něm nemůže vzniknout špatné dílo a není důvod nevěřit, že až bude Warlords úplně hotová, bude vážně obrovská, detailní, dlouhotrvající a zároveň snadno ovladatelná. Prostě ideální. /zdroj/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.