THE RECALL v HDRIP

Pětice přátel si chce užít klidnou dovolenou v odlehlé chatě v lesích. K jejich smůle zrovna zaútočí na tamní oblast mimozemšťané. Pěkné léto.

RELEASE
The.Recall.2017.HDRip.XviD.AC3-EVO
The.Recall.2017.1080p.WEB-DL.x264.DD5.1-24HD

Pětice přátel si chce užít klidnou dovolenou v odlehlé chatě v lesích. K jejich smůle zrovna zaútočí na tamní oblast mimozemšťané. K jejich štěstí v lesích pobíhá i Wesley Snipes, který hodlá šmejdu z vesmíru nakopat zadek. A to je všechno. Je vlastně až s podivem, že hororové schéma party dětí doplněné o linku z Predátora nevyužívají béčkové scifárny častěji. Děj The Recall díky tomu paradoxně nepůsobí zdaleka tak blbě, jak by asi měl. Ani to ale tvůrce nespasí, neboť trailer nezapře to, že filmaři neměli peníze na pořádnou hvězdu a kanadské lesy byly pro ně maximálně dostupný luxus. Ale třeba z toho vyleze fajn televizní béčko. Víc asi chtít ani nemůžeme.

CSFD: csfd.cz/film/482763/ | IMDb: imdb.com/title/tt5669936/ | WWW: –

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.