Tvář vody v BDRIP

The Shape of Water

V utajované americké vládní laboratoři probíhají experimenty s podivuhodným obojživelným monstrem nalezeným v Amazonii. Ví se o něm velmi málo – domorodci jej uctívali jako boha, může dýchat na vzduchu i pod vodou, podobá se člověku a je považován za nebezpečného tvora. V laboratoři jej drží a bezohledně zkoumá

ambiciózní vládní agent Richard Strickland (Michael Shannon).

RELEASE
The.Shape.Of.Water.2017.MULTi.TRUEFRENCH.1080p.WEB.H264-SiGeRiS
The.Shape.of.Water.2017.FRENCH.720p.BluRay.x264-VENUE
The.Shape.of.Water.2017.1080p.BluRay.x264-SPARKS
The.Shape.of.Water.2017.BDRip.x264-SPARKS
The.Shape.of.Water.2017.720p.BluRay.x264-SPARKS
The.Shape.of.Water.2017.1080p.WEB.x264-BGE

Zachází s ním spíše jako s biologickým materiálem než s živou bytostí. Jeho experimenty neberou ohledy na to, zda objekt zkoumání zůstane na živu. Ve stejné laboratoři pracuje němá uklízečka Elisa (Sally Hawkins) a když se náhodou střetne s uvězněným stvořením, dokáže s ním navázat takovou komunikaci, k níž není potřeba žádných slov. Stačí jim gesta a emoce. Elisa jej nevnímá jako nebezpečnou zrůdu, cítí především jeho strašlivou osamělost. Je to i tím, že tato záhadná bytost má jednu základní vlastnost vody.
Jak voda přijímá tvar nádoby, tak stejně tento vodní tvor přijímá vlastnosti každého, s kým se potkává, a odráží tak jeho agresivitu i osamělost nebo bezpodmínečnou lásku.
Díky tomu se mezi ním a vnímavou Elisou vytvoří silné pouto. V okamžiku, kdy hrozí další brutální pokusy, Elisa pochopí, že je čas na společný útěk. A protože jsme v 60. letech minulého
století, neobejde se to bez účasti sovětských špiónů.(CinemArt)

CSFD: csfd.cz/film/454157/ | IMDb: imdb.com/title/tt5580390/ | WWW: foxsearchlight.com/theshapeofwater/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.