TRANSFORMERS: POSLEDNÍ RYTÍŘ v TELECINE

Transformers: The Last Knight

Ze světa P2P k nám dorazil kvalitní TC. – Jejich společným cílem je nalezení důvodu, proč se Transformers po staletí vracejí na Zemi.

RELEASESCREEN
Transformers.The.Last.Knight.2017.720p.HD-TC.x264-TRUMP
pic-trump
Transformers.The.Last.Knight.2017.TC.720p.XviD-VAiN
pic-vain-1, pic-vain-2, pic-vain-3

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformery bohaté zkušenosti a válce navzdory se spojí s „nepřítelem“ Bumblebeem. Jejich společným cílem je nalezení důvodu, proč se Transformers po staletí vracejí na Zemi. Odpověď na tuhle otázku jim může dát významný historik a asi největší teoretický znalec Transformers Edmund Burton (Anthony Hopkins), který věří, že právě v minulosti lze najít klíč k ukončení války a záchraně lidstva. Velmi nesourodou skupinku doplňují ještě krásná oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osiřelá puberťačka Izabella (Isabela Moner), která toho na svůj věk zažila s Transformery až příliš. Je i filmové diváky čeká příběh, který se odehrává v časoprostoru několika set let, na několika kontinentech. Dozví se, k čemu doopravdy sloužily kameny ve Stonehenge, a možná nakonec naleznou i ztraceného Optima Prima.

CSFD: csfd.cz/film/357825/ | IMDb: imdb.com/title/tt3371366/ | WWW: transformersmovie.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.