TYRANNY: Bastard’s Wound-RELOADED

Tyranny: Bastard's Wound

Netradiční izometrické RPG Tyranny v jejímž rámci vám hra dovolila být pro jednou tím zlým.

PRETiMERELEASE
2017-09-07 17:37:51
Tyranny.Bastards.Wound.Repack-RELOADED

Netradiční izometrické RPG Tyranny se dočkalo velice dobrých hodnocení, která ocenila příběh a hratelnost, v jejímž rámci vám hra dovolila být pro jednou tím zlým. Rozsáhlý svět plný tisíců řádků textu se letos rozroste o nový hlavní příběh v rozšíření Bastard’s Wound. Pokud se vám na něj nechce čekat, můžete se už dnes pustit do odhalování nových menších příběhů v DLC Tales from The Tiers. Tyranny: Bastard’s Wound se soustředí na novou lokaci – skryté útočiště uprchlíků ve válkou zdevastovaném světě. Přibydou nové postavy, hlavní příběh se spoustou vedlejších úkolů, dozvíte se o osudu usedlosti uprchlíků a o světě Beastmenů, nebo se vydáte plnit úkoly tří ikonických společníků z původního Tyranny – Verse, Barika a Lantry.

STEAM: steampowered.com/651440/ | WWW: paradoxplaza.com/tyranny-bastards-wound/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.