ÚKRYT V ZOO v CZ

The Zookeeper's Wife

Antonina Zabinská si se zvířaty rozumí mnohem víc než s lidmi, nebojí se vlézt mezi neklidné slony do výběhu, je to vlastně ona, kdo svou energií a rozhodností celou zahradu vede.

RELEASE
The.Zookeepers.Wife.2017.BRRip.XviD.AC3.CZ-PiRaTE
The.Zookeepers.Wife.2017.BDRip.XviD.AC3.CZ.EN-***
The.Zookeepers.Wife.2017.1080p.BluRay.DTS.CZ.EN.AC3.CZ.x264-***
The.Zookeepers.Wife.2017.BDRip.x264.CZ-T**R
The.Zookeepers.Wife.2017.BDRip.XviD.CZ-T**R
The.Zookeepers.Wife.2017.720p.BluRay.DD5.1.x264-SbR.CZ-FTU
The.Zookeepers.Wife.2017.1080p.BluRay.DTS.x264-OmertaHD.CZ-FTU

Antonina Zabinská (Jessica Chastain) práci v manželem řízené zoologické zahradě ve Varšavě přímo zbožňuje. Se zvířaty si rozumí mnohem víc než s lidmi, nebojí se vlézt mezi neklidné slony do výběhu, je to vlastně ona, kdo svou energií a rozhodností celou zahradu vede. Ani ona však není schopná čelit valícím se dějinám. Když 1. září 1939 napadne Německo Polsko, pocítí to zahrada prakticky okamžitě. Bombardování a ostřelování města ve vteřině zničí všechno, co manželé Zabinští léta budovali. Ze zahrady bez zvířat se stane skladiště německých zbraní a své odborné znalosti můžou Antonina a její muž Jan (Johan Heldenbergh) využívat jen k chovu prasat. Právě tady ale leží začátek cesty k jejich odvážnému plánu. Prasata totiž krmí zbytky, které vyprodukují obyvatelé varšavského ghetta. A pro ně jezdí Jan pravidelně s náklaďákem. Ale zpátky neodváží jenom ty zbytky, ale také lidi, které pak ukrývají ve sklepních prostorách pod zahradou. Riskantní operace je o to složitější, že kolem zahrady neustále krouží nacistický pohlavár Lutz Heck (Daniel Brühl), prominentní zoolog, který má pro Antoninu nejen profesionální slabost.

CSFD: csfd.cz/film/307061/ | IMDb: imdb.com/title/tt1730768/ | WWW: ff.com/thezookeeperswife/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.