WRC 6 FIA WORLD RALLY CHAMPIONSHIP-STEAMPUNKS

Jediný typ soutěže, hrstku výkonových kategorií a téměř homogenní nabídku aut.

PRETiMERELEASE
2017-06-15 20:55:24
WRC.6.FIA.WORLD.RALLY.CHAMPIONSHIP-STEAMPUNKS

Série WRC dlouhá léta parazitovala na absenci konkurence, což zkreslovalo její kvality. Situace v žánru rallye her se však vyjasnila s vydáním Dirt Rally. Zatímco z díla od Codemasters číší sympatická chuť autorů vytvořit závody, jaké by sami chtěli hrát, sérii WRC je taková vlastnost úplně cizí. WRC 6 je tedy jen jakousi svéráznou alternativou k Dirt Rally. Kdo nestojí o entuziasmus a nadšení, může si zahrát hru, která je studená jako psí čumák. Po zhodnocení dílčích úprav, které nabízí WRC 6, lze samozřejmě prohlásit, že série nabrala nový směr a je na dobré cestě. Jenže, kam vlastně míří, a pokolikáté už? Hlavně oficiální licence se znovu projevila jako danajský dar. Realita dnešního světa rallye totiž nehýří pestrostí, a tak držba práv na tvorbu oficiální soutěžácké sezony není z tvůrčího hlediska žádné terno. Charakteristická licenční strohost se podepisuje zejména na obsahu. I tentokrát si „užijete“ jediný typ soutěže, hrstku výkonových kategorií a téměř homogenní nabídku aut, u kterých pestrost značek střídají jen odlišné barvy sponzorů. Ať sednete, do čeho chcete, bude to nejspíš různě pomalovaná Fiesta, Polo, i20ka nebo Fabia…

Steam: steampowered.com/458770/ | WWW: wrcthegame.com/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.