ZMENŠOVÁNÍ v HDRIP

Downsizing

Manželský pár rozhodne řešit svoje problémy dost neobvyklým způsobem. Nechají se zmenšit. Hrdinova manželka si to ale na poslední chvíli rozmyslí.

RELEASE
Downsizing.2017.HC.HDRip.XviD.AC3-EVO
Downsizing.2017.720p.HC.HDRip.X264.AC3-EVO
Downsizing.2017.720p.KORSUB.HDRip.x264.AAC2.0-STUTTERSHIT
Downsizing.2017.KORSUB.HDRip.x264-STUTTERSHIT
Downsizing.2017.720p.HC.HDRiP.x264 AC3-RiPRG
Downsizing.2017.HC.HDRip.x264.AC3-Manning

Proces zvaný celulární miniaturizace vyvinuli norští vědci jako jeden z léků na hrozící přelidnění planety. Malí lidé míň snědí a zaberou míň místa, to dá rozum. A aby do tohoto programu vstupovali lidé houfně a s nadšením, provázejí ho gigantické ekonomické výhody a trvalý pobyt v mini-milionářském ráji Leisureland. Vidina zbohatnutí do programu přivede i Paula Safranka (Matt Damon) a jeho ženu Audrey (Kristen Wiig). Bezdětní čtyřicátníci s nudnou prací a neútulným bytem stejně nevidí lepší životní perspektivu. Po absolvování vstupního pohovoru následuje nutná úprava (všechen tělesný porost a plomby musí pryč) a pak už narkóza a samotná miniaturizace. Když se deseticentimetrový Paul probudí „na druhé straně“, dozví se, že Audrey nakonec vycouvala. Bohatého, ale opuštěného Paula naštěstí nenechají dlouho truchlit jeho noví „přátelé“, srbský playboy Dušan (Christoph Waltz) a jednonohá vietnamská disidentka (Hong Chau). S nimi toho prožije během pár týdnů víc než za celý svůj dosavadní život a uvědomí si, že i v malém světě lze prožít velké věci.

CSFD: csfd.cz/film/402192/ | IMDb: imdb.com/title/tt1389072/ | WWW: paramount.com/downsizing/

Please accept YouTube cookies to play this video. By accepting you will be accessing content from YouTube, a service provided by an external third party.

YouTube privacy policy

If you accept this notice, your choice will be saved and the page will refresh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.